ГОРОД-Строй
 

- собственное производство
- контроль качества
- контроль сроков
- поэтапное консультирование

+7 (4832) 75-34-53

Якісні дашки та навіси з полікарбонату

31 Октябрь, 2017

navis-z-polikarponatyДля створення якісного перекриття для різних типів приміщення використовують навіси. Найоптимальніший матеріал для конструювання навісів – це полікарбонат. Цей матеріал має багато переваг: гнучкість, невелика вага, а також великий запас міцності. Готові навіси, як правило, використовуються для того щоб вкривати як великі так і не дуже великі площі. Навісом з полікарбонату можна вкрити і автомобільні стоянки, і дачні ділянки, також створити з них альтанку. Працювати з полікарбонатом досить легко, але для того, щоб сконструювати дійсно якісні навіси, краще звернутися за допомогою до фахівців.

Компанія «Авангард Майстер» пропонує виготовлення та встановлення дашків та навісів, на сайті компанії ви маєте змогу ознайомитись фото готових навісів. На сайті компанії, ви можете замовити навіси для різних цілей:

  1. Захист вхідної зони будівлі. Навіси, які розміщені над вхідною зоною, захищають будівлю від несприятливих умов погоди: дощ, сніг.
  2. Захист автомобілів. Навіси установлюють для захисту автомобілів. Окрім цього, їх можна використовувати також для декоративного оздоблення території.
  3. Захист банкоматів та телефонних будок. Різноманітні навіси можна встановлювати також і над банкоматами та телефонними будками для їх захисту від несприятливих погодних умов.
  4. Захист кондиціонерів. Розташовують навіси також і над кондиціонерами, які досить чутливі для несприятливих погодних умов.

Компанія «Авангард Майстер» пропонує широкий вибір різноманітних металевих конструкцій як у Львові, так і по всій території заходу України. Фахівці компанії готові допомогти у виборі найоптимальнішого варіанту для необхідного вам приміщення. Компанія забезпечує гарантовано якісні навіси та дашки з полікарбонату за помірними цінами.

Саме тут, у вас є змога замовити не тільки якісні навіси, а й гарні перекриття, які зможуть стати прикрасою вашого двору!

Меню
Последние материалы